PRODUCENT ZAWIESZEŃ PNEUMATYCZNYCH

ul. Połczyńska 68
01-337 Warszawa
tel. +48 22 758-65-74

Miło jest nam Państwa poinformować, iż doświadczenie zdobyte przez lata obecności na rynku zawieszeń, pozwoliło na rozpoczęcie współpracy firmy Intrak z wiodącym producentem samochodów ciężarowych firmą MAN.

przeróbki busów

O firmie

Firma INTRAK działa od 2005 roku i od tego czasu dostarczamy naszym klientom profesjonalne rozwiązania takie jak poduszki zawieszenia do samochodów różnych marek.

Zapewniamy kompleksową obsługę, w skład które wchodzi montaż i serwis powietrznych systemów poziomująco-wzmacniających – zawieszenie pneumatyczne może być zastosowane w samochodach ciężarowych, dostawczych, terenowych czy camperach.

Więcej

Nasza poduszka powietrzna to zaawansowana konstrukcja, która pozwala na podniesienie bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Każdy system pneumatyczny wyposażony jest w jeden bądź też dwa manometry, które pozwalają na stałe monitorowanie ciśnienia w poduszkach. Realizujemy także projekty indywidualne.

Głównym celem naszej firmy jest pełne zadowolenie klientów, dlatego w pracy jesteśmy skupieni na tym, aby oferowane produkty były zawsze najlepszej jakości i odpowiadały Państwa wymaganiom. Doświadczenie zdobyte z firmami konstruującymi pojazdy i mającymi duże floty pozwoliło nam zrozumieć potrzeby rynku. Służymy profesjonalnym doradztwem i zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku pytań związanych z naszymi produktami!

Siedziba naszej firmy oraz centralny magazyn, w tym stacja serwisowa i montażowa znajdują się w Warszawie na ulicy Połczyńskiej 68.

Sklep online

Jesteśmy online! Sprawdź naszą ofertę i zamów produkty prosto do domu lub firmy! Przy zamówieniu powyżej 500 zł dostawa gratis.

Odwiedź nasz sklep!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!


Dział Handlowy

  22 758 65 74
  662 828 280
  797 695 465


Sprzedaż i regeneracja Resorów

  502 686 633

Projekty indywidualne

Specjalizujemy się również w indywidualnych projektach zawieszenia do aut do których nie występują dedykowane systemy pneumatyczne.

Sprawdź niektóre z naszych realizacji!

Przykładowe realizacje

Jesteś kierowcą i często przebywasz w trasie? Wpłyń na komfort swojej pracy, zyskując dzięki naszemu nowoczesnemu powietrznemu systemowi zawieszenia. Zamów przeróbki busów, dostosowując je do swoich potrzeb. Proponujemy Ci najlepsze rozwiązania technologiczne wraz z ofertą montażu i serwisem.

Zmienimy Twój samochód

Jeśli poszukujesz pewności, że Twoja praca za kierownicą będzie bezpieczniejsza, a przewożone towary nie uszkodzą wnętrza kabiny, u nas znajdziesz właściwe rozwiązanie. Zawieszenia pneumatyczne to technologia, dzięki której Twój pojazd bez względu na obciążenie zyskuje stały prześwit, a Ty możesz cieszyć się lepszą trakcją i bardziej przewidywalnym prowadzeniem. Przeróbka busów pozwoli Ci zwiększyć poziom bezpieczeństwa, a także ochroni kabinę transportową przed efektami przemieszczania się ładunku.

Zabezpieczymy Twój samochód dostawczy

Pracujesz w transporcie materiałowym? Dostępna w naszej ofercie przebudowa samochodów dostawczych to doskonały sposób na przystosowanie pojazdu do długich, uciążliwych tras. Pomyśl o zmianie tej sytuacji! Dostosuj swój pojazd do warunków drogowych i do Twoich oczekiwań. Proponujemy Ci systemy zabudowy kabin transportowych, dzięki którym ochronisz wnętrze przez zarysowaniami i zniszczeniem.

Przygotujemy kabinę do transportu

Podnieś wartość pojazdu i zadbaj o narzędzie pracy. Zamów przebudowę, a wykonamy dla Ciebie wytrzymałe podłogi, zamontujemy panele boczne i sufit oraz wykonamy odpowiednie systemy mocowania ładunku. Przerabianie busów to nasza domena, dzięki której zyskujesz lepszy, bezpieczniejszy i bardziej przystosowany do transportu pojazd.

Popraw komfort swojej pracy i zminimalizuj ryzyko strat finansowych! Wybierz nasze najlepsze rozwiązania!