ZABUDOWY SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

ul. Połczyńska 68
01-337 Warszawa
tel. +48 22 758-65-74

Zabudowy samochodów

Zajmujesz się zawodowym transportem towarów? Twój samochód często bywa narażony na uszkodzenia spowodowane przesuwaniem się ładunku? Nie musisz dobrowolnie godzić się na straty. Zabudowa auta dostawczego, jaką Ci proponujemy, to doskonały sposób zarówno na zabezpieczenie ładunku, jak i na ochronę wnętrza Twojej kabiny transportowej.

Podłoga odporna na ścieranie

Przesuwanie ciężkich skrzynek i opakowań niszczy podłoże w Twoim samochodzie? Zamontujemy w nim bardzo wytrzymałą podłogę, odporną na ścieranie, ale również na działanie środków chemicznych, wody i olejów. Zabudowa busa pomoże Ci pozbyć się problemu ślizgania w kabinie, jeśli ładunki przygotowujesz w deszczu lub w warunkach oblodzenia. Pomyśl o bezpieczeństwie i wyeliminuj zagrożenia związane z transportem i załadunkiem.

Oferowana przez nas zabudowa aut dostawczych to doskonałe podłogi z trwałego, certyfikowanego drewna, wyposażone w warstwę antypoślizgową. Przedłużą idealny stan Twojego pojazdu i podniosą standard transportu.

Ochrona ścian bocznych

Przewozisz w kabinie transportowej duże partie ładunków? Z pewnością niejednokrotnie skrzynie pozostawiły ślad na ścianie kabiny Twojego samochodu. Zabudowa paki, jaką Ci proponujemy, to profesjonalnie przygotowane i zamontowane panele na ściany boczne.

Przewozisz produkty żywnościowe lub inne materiały wymagające zachowania wysokiej higieny? Nasze zabudowy busów zapewnią we wnętrzu kabiny doskonałe warunki higieniczne, a utrzymanie czystości nie będzie żadnym problemem. Zyskaj uznanie zleceniodawców i buduj dobrą markę swojej firmy najlepszymi warunkami transportu.

Zabezpieczenie sufitu

Zabudowa busów, jaką wykonamy na Twoje zamówienie, to również trwałe i estetyczne zabezpieczenie sufitu w kabinie. Jeśli przewozisz wysokie ładunki, które wielokrotnie przyczyniły się do zniszczeń wnętrza pojazdu wybierz nasze usługi, a przygotujemy dla Ciebie rozwiązania idealnie dostosowane do marki samochodu. Sufitowa zabudowa Sprinter lub innych modeli pojazdów to również skuteczna ochrona przed nagrzewaniem wnętrza kabiny.

Jakie korzyści możemy Ci zagwarantować?

Zabudowa samochodu dostawczego to znacznie lepszy komfort Twojej pracy. Nie ma znaczenia, czy przewozisz towary przy ładnej pogodzie czy w trudnych warunkach drogowych. Nasze zabudowy do busów to również specjalne progi antypoślizgowe, szyny aluminiowe, drążki rozporowe, pasy mocujące, nadkola, systemy ocieplenia kabin i wiele innych praktycznych rozwiązań, które skutecznie unieruchomi ładunek w Twojej kabinie.

Co zyskujesz dzięki nam?

  • Zminimalizowane straty wynikające z zarysowania czy wgniecenia ścian, sufitu i podłogi.
  • Wysoki poziom estetyki wnętrza.
  • Wyższe standardy transportu.
  • Łatwość utrzymania porządku.
  • Bezpieczeństwo podczas załadunku w trudnych warunkach.
  • Ochronę przed przemieszczaniem się ładunku.

Usługi serwisowe i montaż

Jeśli miejscem Twojej pracy jest Warszawa, zapewnimy Ci nie tylko profesjonalną przeróbkę pojazdu, dostosowując go do Twoich potrzeb. Jednocześnie skorzystasz z naszego serwisu zawsze, kiedy samochód sprawi Ci problemy. W ramach naszych możliwości jest zarówno zabudowa Iveco, jak i zabudowa Ducato czy innego powierzonego nam "dostawczaka". Nie ma znaczenia, jaki model i markę posiadasz – zaprojektujemy dla Ciebie, wykonamy i zamontujemy wszystkie elementy wyposażenia wnętrza.

Jesteś gotowy na korzystne zmiany? Zapraszamy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!


Dział Handlowy

  22 758 65 74
  662 828 280
  797 695 465


Sprzedaż i regeneracja Resorów

  502 686 633

Projekty indywidualne

Specjalizujemy się również w indywidualnych projektach zawieszenia do aut do których nie występują dedykowane systemy pneumatyczne.

Sprawdź niektóre z naszych realizacji!

Przykładowe realizacje